Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Erdoğan, DTO üyelerini ziyaret etti

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, üyeler Ebru Konyalıoğlu, Hatice Akıl ve Necmettin Susaçan’ı işyerlerinde ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerde Başkan Uğur Erdoğan, işletme sahiplerinden çalışmaları hakkında bilgi aldı, sorunlarını öğrendi. Erdoğan işletmelere ziyaretin anısına, “Denizli Ticaret Odası olarak, göstermiş olduğunuz ticari performans ve ticari teamüllere uygun davranışınızdan dolayı tebrik eder, başarılar dileriz” yazılı plaketler takdim etti.

Başkan Erdoğan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana işletme sahiplerimizi yerinde ziyaret ederek, görüş, öneri ve varsa sorunlarıyla ilgili talepleri dinliyoruz. Karşılıklı görüş alışverişi yaptığımız üyelerimiz bizim varlık nedenimizdir. Hayırlı işler dileklerimizi ileterek, varsa esnafımızın sorunlarını tespit ederek çözüm bulmaya çalışacağız. Biz bu ziyaretlerde esnafımıza, imalatçımıza moral desteği vermeye, motivasyon sağlamaya çalışıyoruz. Gönüllere dokunmayı amaçlıyoruz. Yanınızdayız” diye konuştu.

İşletme sahipleri de Başkan Erdoğan’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan 3D sanal gözlükler ile gençler arasında kan bağışına dikkat çekilecek başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri