Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Erdoğan’dan vefa ziyaretleri

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli’nin ticari hayatına katkı sağlayan iş adamlarını ziyaret etti. İlk olarak 81 yaşındaki Mimar Ahmet Yüksel Kaşıkçı ile evinde bir araya gelen Başkan Erdoğan’a, Denizli Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin de eşlik etti.

Erdoğan’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Kaşıkçı, “Denizli Ticaret Odasında 28 yıl meclis üyeliği yaptım. 1981-1995 yılları arasında Meclis Başkanı olarak görev yaptım. Denizlispor, 1. Sanayi Sitesi, 2. Sanayi Sitesi, Organize Sanayi Bölgesi, Pamukkale Üniversitesinin kurulmasında emeğimiz geçti. Denizli’nin şehirleşmesinde ve gelişmesinde rol aldığım gibi bir dönem de siyaset içinde yer aldım. Bizler artık görevleri bıraktık, sizlerin çalışmalarınızı takip ediyorum. Odamız ve Denizli’miz için örnek çalışmalara imza attığınızı görmek bizleri onurlandırıyor” dedi.

Daha sonra hayırsever kimliği ile de bilinen 87 yaşındaki Musa Kazım Manasır ziyaret edildi. Denizli Ticaret Odası Meclisi’nde 11 yıl görev alan ve 1984-1992 döneminde Meclis Başkan yardımcılığı görevini yürüten Manasır, “Ticari hayatımızın yanı sıra sosyal ve kültürel alanlarda sorumluluk üstlenerek Denizli’de bazı sivil toplum kuruluşlarında görevler aldım. Bizler ilimiz için rehberlik yaptık ve artık bayrağı sizlere devrettik. Denizli Ticaret Odasında göreve geldiğiniz günden bu yana aktif çalışmalar yürüttüğünüzü gözlemliyorum. Bu sebeple sizleri tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Erdoğan, son olarak Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Hüseyin Memişoğlu’nun babası, ticari hayatın duayenlerinden 79 yaşındaki Celal Memişoğlu’nu işyerinde ziyaret etti. Memişoğlu, Başkan Erdoğan’a “hayırlı olsun” dileklerini iletirken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ziyaretlerin sonunda Başkan Erdoğan, Kaşıkçı, Manasır, Aygören ve Memişoğlu’na ziyaretin anısına plaket takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Başkan Gürlesin’den öğrencilere öğütler başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri