Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Gürlesin, Pazartesi günü halkla buluşuyor

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, düzenli olarak her ayın ilk Pazartesi günü halka buluşmaya devam ediyor. Pamukkale Belediyesi tarafından ilki Şubat Ayı’nda gerçekleştirilen “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün üçüncüsü, 3 Nisan Pazartesi Günü Saat 10.00’da Pamukkale Belediyesi’nin YSE’deki yerleşkesinde bulunan Pamuk Kafe’de gerçekleşecek.

Gürlesin: “Vatandaşlarımızı bekliyoruz”

Pamukkale ilçe Halkı’yla her ortamda ve her fırsatta bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiren Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Vatandaşlarımızı belediyemizde ağırlamaktan çok memnunuz. Halk gününde vatandaşlarımız sorunlarını birebir bizlere iletme fırsatı buluyor. Bizlerde, vatandaşlarımızın sorunlarını sıcağı sıcağına çözmeye çalışıyoruz. Hemen çözümü olmayan konular hakkında da vatandaşlarımıza gerekli bilgilendirmeleri yaparak, sorunun aşılabileceği birimlere yönlendiriyoruz. İlçe sınırlarımız içindeki tüm vatandaşlarımızı, 3 Nisan Pazartesi Günü Pamuk Kafe’ye bekliyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Macaristan uyruklu şoför tırda ölü bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri