Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Zolan: “Altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklar yeniden düzenlenecek”

İftar programına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ,burada yaptığı konuşmada altyapı çalışmalarıyla ilgili vatandaşa bilgi verdi.

Önemli olanın birlik, beraberlik ve huzur olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, “Bu yaz Denizlimiz üstyapı hamlesini görecek. Denizli’de hangi cadde sıkıntı veriyorsa, zemini bozuksa, nerede altyapı yapıldıysa o caddelerimiz, sokaklarımız inşallah baştan aşağı yeniden yapılacak ve Denizlimiz bu yıl sonunda farklı bir boyuta geçmiş olacak. Artık üst yapısıyla alt yapısıyla Denizlimiz örnek bir şehir olma noktasında büyük bir yol kat etmiş olacak. Onun için bu yaz üstyapı hamlesinin yapılacağı dönem olacak. Tüm ihaleleri yapıldı.” dedi.

Sömestr tatilinin başlayacağını da hatırlatan Başkan Zolan, “Yaz mevsiminde bizler de değişik branşlarda spor kursları açıyoruz. Çocuklarımız mutlaka boş vakitlerini spor kurslarında değerlendirsin, spor kurslarımıza katılsınlar. Şunu biliyorum ki bu nesil pırıl pırıl, zeki bir nesil. Bizden daha iyi olacaklar. Onları doğruya yönlendirmemiz imkanlar sunmamız gerekiyor” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Koruma parasına kızıp 300 keçisini sattı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri