Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Zolan Beyağaçlılarla buluştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe gezileri kapsamında Beyağaç halkı ile buluştu. Başkan Zolan, ilçede Büyükşehir Belediyesi yatırımlarını inceleyerek vatandaşların sorunlarını dinledi. Burada AK Parti İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Zolan daha sonra Beyağaç Kaymakamı Necdet Özdemir ve Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay’ı ziyaret etti. İlçe pazarını da ziyaret eden Zolan esnafa hayırlı işler diledi. Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde yapımına hızla devam ettiği kilit parke taşı yatırımlarını anlatan Başkan Zolan, “Beyağaç’ta üst yapı çalışmamız hızla devam ediyor. İnşallah 2017 yılının sonuna kadar tüm mahallelerimizdeki üst yapı çalışmalarımızı tamamlayacağız” dedi.

“Verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz”

Beyağaç- Muğla yolunun tamamlandığını hatırlatan Başkan Zolan, Biz verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Beyağaç merkezdeki alt yapı çalışmalarımızın bitmesi ile beraber güzel bir üst yapı da yapmak istiyoruz. Vatandaşlarımızın rahat, konforlu bir yaşam sürmesi için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

Patron millet olacak

16 Nisan’da yapılacak referandumun Türkiye’nin istikrarı için çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Zolan, Millet kime itibar ederse, kime güven duyarsa ona oyunu verecek. Bu kararı verecek olan millettir. Artık patron millet olacak. Ekonomik anlamda güç sahibi olanlar hükümetleri indirip, yeni hükümet kurduramayacak.

Bir önceki yazımız olan Kütüphane otobüsünü ilgi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri