Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Zolan: “Çivril Ege’nin parmakla gösterilen ilçesi olacak”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zola, Çivril ilçesinde, yapımı tamamlanan ve devam eden projeleri inceledi. Başkan Zolan’a Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve beraberindekiler eşlik etti. Büyükşehir Belediyesinin yatırımlarını inceleyen Başkan Zolan, alt ve üst yapısı tamamlanan Çivril-Kızılcasöğüt Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya geldi. Esnaf tarafından karşılanan Başkan Zolan ve beraberindekiler daha sonra burada düzenlenen hayır yemeğine katıldı. Seraserli Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zolan, ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek Uşak Caddesi’nde devam eden asfaltlama çalışmalarına katıldı.

İnceleme sonrası Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven’i makamında ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril ile ilgili birçok proje yaptık ve dertlendik. Dertlenmeye de hizmet etmeye de devam edeceğiz. Bizim tarzımız günlük iş değil, göz boyamak değil. Kalıcı, 100 yıl hizmet edecek, torunlarımızın torunlarının göreceği hizmetler yapacağız. İmkânlarımızı havaya savurmak yerine vatandaşlarımıza hizmet etmek için kullanacağız dedi.

Bir önceki yazımız olan Denizli Büyükşehir, 5 ilçede vahşi depolamaya son veriyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri