Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Zolan gençlerle buluştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genç Denizli projesi kapsamında Pamukkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi ve Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Yerel yönetimler konusunda gençlere bilgi veren Başkan Zolan, Denizli’nin 2014 yılında büyükşehir statüsü kazandığını anlattı.

15 Temmuz’da hain darbe girişiminin gerçekleşmesi durumunda Türkiye’nin parçalanacağını ifade ederek, o gece Denizli’de yaşananları anlattı. Türkiye’nin geleceğinin gençlerin ellerinde olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, Onun için sizlerin geleceğe hazırlanması gerekir. Bir ülkenin ne kadar petrolü, altın madeni de olsa yetişmiş, donanımlı, iradeli gençliğin yoksa bu zenginliklerin hiçbir önemi yok. En büyük hazine ne petroldür, ne altın. En büyük hazine sizsiniz. Geleceğe hazırlanmak için bilgili ve donanımlı olmanın yanında ülkemizin milli ve manevi değerlerine bağlı olacaksınız. Özümüzden ayrılmayıp geçmişimizi çok iyi bileceğiz dedi.

Madde bağımlılığı konusunda gençleri uyaran Başkan Zolan, programın soru-cevap kısmının ardından gençlere Denizli Büyükşehir Belediyesi kültür yayınlarından olan Mehmet Akif Ersoy’un Safahat kitabını hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Denizli İl Genel Meclisinin 2011-2014 yılı üyeleri bir araya geldi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri