Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Zolan, Muhtarları kabul etti

Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi Başkanı Adnan Kuloğlu ve yeni yönetimi, Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Kuloğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, kentteki tüm muhtarları bir çatı altında toplamak istediklerini belirterek, “Denizli’de 622 Mahallemiz var, biz bütün mahalle muhtarlarımızı bir çatı altında toplamak istiyoruz dedi.

Muhtarlar bizim için önemli

Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi’nin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Zolan ise, “Yeni yönetiminiz hayırlı olsun. Muhtarlar bizim için önemli. Muhtarlık makamı yerel yönetimlerin başladığı yerdir diye konuştu. Vatandaşların istek ve talepleri ilk olarak mahalle muhtarlarına ilettiğini ifade eden Başkan Zolan, Sizler mahallelerimizde bizim elimiz, gözümüz, kulağımızsınız diyerek birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Başkan Zolan, yeni yönetimin hayırlı olmasını belirterek, Başkan Kuloğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

Bir önceki yazımız olan Denizli’de ‘Rafadan Tayfa’ müzikali başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri