Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Büyükşehirden Çivril’e 3 bin 500 fidan

Denizli Büyükşehir Belediyesi ağaçlandırma seferberliğine Çivril ilçesinde devam etti. Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Çivril ilçesindeki Bayraktepe Mesireliği’nde düzenlenen fidan dikim törenine, Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, Denizli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Lale Gönüllü, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, dikilecek fidanlar ile Çivril’e güzel bir hatıra bırakacaklarını belirterek, “Ben bu etkinlik için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ediyorum. Bugün burada 3 bin 500 fidanımız toprakla buluşacak. Fidanlarını diken bütün öğrencilerimiz daha sonra da buraya gelerek onlara bakacak ve büyümelerini izleyecek” dedi.

550 öğrenci fidanlarına can suyu verdi

Konuşmanın ardından etkinliğe katılan 4 okuldan yaklaşık 550 öğrenci Denizli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından sağlanan 3 bin 500 fidanı toprakla buluşturdu. Fidanlarını dikip can suyu veren çocuklar doğa ve toprakla buluşmanın keyfini yaşadı.

Bir önceki yazımız olan Başkan Zolan: “Gençlik bu milletin geleceğidir” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir