Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Denizli’de 1 Mayıs yürüyüş ve halaylarla kutlandı

Denizli’de faaliyet gösteren çeşitli parti, sivil toplum kuruluşu ve sendikaların katıldığı kutlamalar, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanında başladı. Güvenlik noktasında aranarak meydana alınan kalabalık, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanından ve İstiklal Caddesinden geçerek, Ulus Meydanına kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirdi. Yürüyüşe CHP Denizli Milletvekilleri Kazım Arslan ve Melike Basmacı’nın yanı sıra İl Başkanı Teoman Sancar, çeşitli sivil toplum kuruluşu, parti ve sendika temsilcileri katıldı.

Meydanda STK ve sendika temsilcilerinin konuşmalarının ardından gruplar, miting alanında halay çekti. Kalabalık, kutlamaların ardından olaysız bir şekilde dağıldı.

Kutlamada, herhangi bir olumsuz durumun meydana gelmemesi için yaklaşık bin polis görev yaparken çevik kuvvet polis ekipleri belirli yerlerde TOMA’larla önlem aldı. Ambulans da yürüyüş güzergahında hazır bekletildi.

Bir önceki yazımız olan Denizlispor Asbaşkanı Taner Atilla, silahlı taraftar ile ilgili özür diledi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri