Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Denizli’de MHP lideri Alparslan Türkeş için lokma döküldü

MHP Denizli İl Başkanlığı’nın önünde yapılan lokma hayrına MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, İl Başkanı Cafer Birtürk, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve partililer katıldı. Milletvekili Ayhan, Belediye Başkanı Subaşıoğlu ve İl Başkanı Birtürk, Fatiha okunduktan sonra vatandaşlara lokma ikram etti.

Türkeş’i ölümünün 20’nci yılında rahmet ve şükranla andıklarını kaydeden Milletvekili Ayhan, Türk milletinin manevi lideri Alpaslan Türkeş’i düzenlenen lokma hayrıyla anıyoruz. Türkeş, Türkiye Cumhuriyeti’nin bütün tehlikelerden korunması için çalışan ve strateji belirleyen bir liderdi. Siyasi krizlerin baş gösterdiği dönemlerde sağduyunun sesi olarak hareket eden, aşılmaz görülen sorunları sükunetle çözen biriydi. Onu rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz dedi.

Alparslan Türkeş’i anmak için burada olduklarını belirten MHP İl Başkanı Birtürk de, Türkeş’i ölümünün 20’nci yılında andıklarını kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci; “16 Nisan’da hayırlısı neyse Cenabı Allah onu nasip etsin” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri