Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Diriliş Ertuğrul 83.bölüm 2.fragmanı! Şoke eden ölüm sahnesi

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 83.bölümü 2.fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 05 Nisan çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Dündar bey ve Doğan Alp ölecek mi? İşte tüm detaylar

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 83.BÖLÜM 2.FRAGMANI

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? 

Zaafın Bedeli Ertuğrul, Çavdar obası alplarından Yağız’ı kullanarak Vasilius’u büyük bir tuzağa çekmiş, askerlerini öldürerek, Teo’yu esir almıştır. Vasilius Ural’ın da kışkırtmasıyla Helena’yı denemiş ve ona bir sır vermiştir.

Vasilius sırrının Helena tarafından Ertuğrul’lara iletildiğini düşünerek öfkeye kapılmış ve Helena’yı zindana atmıştır. Fakat Ertuğrul, Yağız alpın cesedini bir notla gönderince bütün düğümler çözülmüş, her şeyin Ertuğrul’un bir oyunu olduğu anlaşılmıştır. Böylece Ural’a güvendiği için askerleri ölen ve neredeyse sevdiği kadını öldürecek olan Vasilius büyük bir öfkeyle Ural’a saldırmıştır.

Peki Ural Vasilius’un öfkeli ellerinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Dündar Günyeli arasındaki ilişki gün geçtikçe ilerlemektedir. Dündar Günyeli’ye samimi duygularla yaklaşıyor olsa da Günyeli babasının tavsiyesiyle kaleyi içerden fethetmeye çalışmaktadır. Hayme bu meseleye olumlu yaklaşsa da Dündar’ın gidişatında ve Günyeli’nin tavırlarında olumsuzluk sezen Halime temkinli davranmaktadır. Peki Dündar’ın Günyeli’ye olan zaafı nelere mal olacaktır?

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan Fatih Portakal'dan seçimi kaybetmemek için tüm CHP'lilere... başlıklı makalemizde Fatih Portakal, Fatih Portakal kimdir ve fatih portakal twitter hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri