Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Evlilik Okulu 31’nci dönem mezunlarını verdi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Evlilik Okulu’nda 31. dönem sona erdi. 16 saatlik eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanan 50 kursiyere Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nde düzenlenen program ile sertifikaları verildi. Sertifika törenine Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ile kursiyerler katıldı. “Evlilik Okulu projemiz güzelliklerle devam edecek” diyen Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, “Yaklaşık 5 yıldır bu projemiz devam ediyor. 31. dönem mezuniyet törenini yaptığımız Evlilik Okulu’nda bu güne kadar 1.100 dolayında mezunumuz oldu. Talep geldiği sürece de biz burada olmaya devam edeceğiz” dedi.

Evlilik Okulu önemli bir proje

Değirmenci, “Hayatta verilen en önemli kararlardan biri evliliktir. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak biz bu projeyi destekliyoruz. Biliyoruz ki sağlıklı nesiller ancak iyi aile ortamlarında yetişebiliyor. İyi ailelerden de iyi sağlıklı ve huzurlu toplumlar oluşuyor. Zaten hepimizin temel amacı da bayrağını, vatanını, milletini ve devletini seven nesiller yetiştirmek. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın ihtiyaçlarını karşılama anlamında temel belediyecilik hizmetlerimizi veriyoruz ama sosyal belediyecilik anlamında da insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılama gayreti içerisindeyiz. Evlilik Okulu da bu hizmetlerin içerisinde bizim için değer verdiğimiz önemli bir proje” diye konuştu.

Değirmenci konuşmasının ardından kursiyerlere sertifikalarını verdi.

Bir önceki yazımız olan Denizli’de silah kaçakçılığına 4 tutuklama başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri