Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Gürlesin, Kurtluca’dan Evet sözünü aldı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Türkiye’nin geleceğine yön verecek olan Anayasa Değişikliği Paketi’ne neden ‘evet’ denmesi gerektiğini ve halk oylamasına sunulacak olan 18 maddeyi vatandaşa anlatmaya devam ediyor. Türkiye’nin geleceği açısından dönüm noktalarından birisi olan 16 Nisan Anayasa Referandumu öncesi Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, vatandaşlarla her fırsatta her ortamda bir araya gelmeye devam ediyor.

Kurtlucalı Mahallesini ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Sabit Erişken, “Pamukkale Belediyemiz, mahallemizin iskan sorunları vardı yüzde 99 çözdü. Başkanımız Gürlesin’e o konuda çok teşekkür ediyoruz. Başkanımızın yardımlarıyla, personel vasıtasıyla işlerimiz halloldu” dedi. Erişken, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması hakkında da görüş bildirerek, “Demokrasinin devamı için, Dünya’ya Türk’ün sesini daha güçlü duyurabilmek için evet diyeceğiz” diye konuştu.

Gürlesin: “her oy önemli”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Bir oy bile çok önemli. Ülkemizin geleceğine yön vermek için tüm vatandaşlarımızın üzerine görev düşmektedir. Bu nedenle çocuğunuza, kardeşinize, eşinize çevrenizde kim varsa oy kullanmasını söyleyin. Her oy, ülkemizin geleceğine yatırımdır” diye konuştu.

Başkan Gürlesin, Kurtluca Mahallesi’nde vatandaşlara Anayasa Değişikliği Paketi’ne ‘neden evet’ denmesi gerektiği ile ilgili olarak halk oylamasına sunulacak olan 18 maddeyi anlattı. Gürlesin ziyaret sonunda, Kurtluca Mahallesi’nden “İstikrar için evet, istikbalimiz için evet, istiklalimiz için evet, daha güçlü bir Türkiye için evet” sözünü aldı.

Bir önceki yazımız olan Başkan Gürlesin’den futbol şölenine davet başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri