Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İsimsizler dizisi ne zaman başlıyor? Önümüzdeki pazartesi yayında mı?

TV ekranlarının en iyi dizileri arasında gösterilen İsimsizler 2.sezon fragmanı yayınlandı. Sezon finalinin ardından yeni bölümü büyük merak konusu olan İsimsizler 2.sezonu ne zaman başlayacak? İşte yeni bölüm tanıtımı ve tüm detayları

İSİMSİZLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yapımcı şirketten konuya ilişkin bir açılama yapılmamasına karşısın İsimsizler 2.sezonu Eylül ayı içerisinde başlayacak. İsimsizler’in yeni sezonda da geçtiğimiz yıl olduğu gibi her pazartesi günü ekranlara gelecek.

İSİMSİZLER YENİ SEZON FRAGMANI

YENİ SEZONDA 4 İSİM KADRODA

Çok yakında izleyicisi ile buluşacak olan İsimsizler’in kadrosuna Atsız Karaduman, Kayra Şenocak ve Osman Wöber dahil olmuştu. Yayınlanan fragmanları ile büyük etki yaratan İsimsizler’in yeni bölümleri şimdiden ilgiyle bekleniyor.

Mert Öcal, Kürşat Alnıaçık, Berkan Şal ve Hande Soral da kadroda…

Yeni sezonda kadroya dahil olan başarılı oyunculardan ; Mert Öcal “Tufan”, Kürşat Alnıaçık “Kudret”, Berkan Şal “Hatem” , Hande Soral ise “Handan” olarak izleyici karşısına çıkacaklar.

Bir önceki yazımız olan Game Of Thronesta korsan tehdidi! 1 milyarın üzerine ulaştı başlıklı makalemizde game of thr, game of thrones ve game of thrones 1 miyarın üzerinde korsan hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri