Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Merkezefendi’de tenis turnuvası heyecanı sürüyor

Merkezefendi Belediyesi, 150 sporcunun katılımı ile düzenlenen tenis turnuvası sürüyor. 29 Mayıs’ta başlayan tenis turnuvasında kıyasıya mücadeleler yaşanıyor. Finale yaklaşıldıkça artıyor.

Turnuvalarda ‘Yeni Başlayan Erkekler, Senior Erkekler, Master Erkekler, Yeni Başlayan Bayanlar, Senior Bayanlar ve Double Erkekler’ olmak üzere 6 kategori yer alıyor. 150 Denizlili sporcunun katıldığı turnuvanın finali Temmuz’da yapılacak.

Her zaman sporcu ve sporun yanında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu yana sporun ve sporcunun destekçisi olduk. İlçemizdeki 5. Sınıf öğrencilerimize bisiklet hediye ediyoruz. 8. Sınıf öğrencilerimize basketbol topu hediye ettik. Her yıl binlerce öğrencimiz kurduğumuz portatif havuzlarda yüzme öğreniyoruz. Her okulumuza halı saha kazandırdık. Yine okullarımızda basketbol potalarını yeniliyoruz. Amatör spor kulüplerimize malzeme desteğinde bulunuyoruz. Bununla beraber daha sporla ilgili birçok desteğimiz var. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Şimdilerde ilçemizde bir tenis turnuvası düzenliyoruz. Oldukça heyecanlı mücadelelere sahne oluyor. Turnuvamıza katılan sporcularımıza başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan Taş Heykel Kolonisi başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri