Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Merkezefendi’de tenis turnuvası

7 Ekim’den bu yana 205 sporcunun mücadele ettiği tenis maçlarında master erkekler, senyör erkekler ve bayanlar kategorisinde 181 müsabaka geride kaldı. Turnuva çerçevesinde ödül olarak birincilere 1000 TL, ikincilere 500 TL ve üçüncülere ise 250 TL’lik hediye çeki verileceği bildirildi.

Tenis sporuyla da yakından ilgilenen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak spora ve sporcuya desteğimiz daima devam edecek. Şimdi de bilindiği üzere bir sonbahar turnuvası düzenliyoruz. Servergazi Kapalı Pazaryeri’mizin üst katını tenis kortu olarak yapmıştık. Bu tesisimizde düzenlediğimiz turnuvamızın tenis maçlarında heyecan dorukta. 205 sporcumuz katılmıştı, 181 müsabaka geride kaldı. Artık adım adım finale yaklaşıyorlar. Vakit buldukça müsabakaları yakından takip ediyorum. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Denizli’de yarı maraton heyecanı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri