Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Merkezefendi’de üst yapı atağı

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçedeki 50 mahallede sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor. Çalışmalar çerçevesinde Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Gümüşçay, Gültepe, Alpaslan Mahalleleri’nde üst yapı çalışmaları başlattıklarını söyledi. Başkan Subaşıoğlu, Gümüşçay Mahalle Muhtarı Ali Kartal, Alpaslan Mahalle Muhtarı Hikmet Yavuz, Gültepe Mahalle Muhtarı Nazım Hançar ile belediye binasında bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Subaşıoğlu, Ekim ayı başı itibariyle başlatılacak üst yapı çalışmalarının 3 ay içerisinde bitirileceğini ifade etti. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak 50 mahallemizde üstyapı çalışmalarına son sürat devam ediyoruz. Son olarak Gümüşçay, Gültepe ve Alparslan Mahallelerimizde yaklaşık 4 milyon TL’ lik bir üstyapı yatırımı yapmak adına ihalemizi gerçekleştirdik. İnşallah en kısa süre içerisinde bu 3 mahallemizde üstyapı çalışmalarını tamamlamak istiyoruz. Yaklaşık 4 milyon TL’lik yatırımla Gümüşçay, Gültepe ve Alparslan Mahallelerimizi daha güzel bir konuma getireceğiz. Ekim ayının başı itibariyle de inşallah çalışmaları başlatacağız. Yılsonu itibariyle bu 3 mahallemizin üstyapısını tamamlamış olacağız. Gümüşçay, Gültepe ve Alparslan Mahallemize yeni üstyapı çalışmalarının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Basura yanlış beslenme sebep oluyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri