Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Palandöken’den Pamukkale’ye Kardeşlik Köprüsü

Merkezefendi Kaymakamlığı ve Erzurum Yakutiye Kaymakamlığı işbirliği ile yapılan Ziyarete Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık, Denizli Valiliği Proje Koordinatörü Murat Urhan ile projede yer alan Erzurumlu ve Denizlili çocuklar katıldı. Proje Koordinatörü Urhan, Denizli ve Erzurumlu çocuklar arasında kardeşlik bağları oluşturmak ve her iki kentin kültürel, tarihi zenginlikleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla projenin gerçekleştirildiğini belirtti.

Anlamlı proje

Başkan Zolan ise projenin çok güzel ve anlamlı olduğunu belirterek, Denizli’ye gelmiş olmanız bize ayrı bir mutluluk verdi. Denizli’yi doyasıya gönlünüzce gezin dolaşın. Sizleri misafir etmekte bizler için ayrı bir onur dedi. Şehit ve gazi yakını çocukların projede olmasının çok anlamlı olduğunu ifade eden Başkan Zolan, Şehitler bizim bu vatan ömrünü vermiş olan en değerli varlıklarımız. Sizler onların bizlere en kutsal emanetlerisiniz. Aynı şekilde gazilerimiz bu ülkeyi savunmak ve bayrağımızı yere indirmemek için mücadele etmiştir. Şehitlerimizle de gazilerimizle de ne kadar gurur duysanız azdır diye konuştu. Bir süre çocuklarla sohbet eden Başkan Osman Zolan, konuklarına satranç takımı hediye etti.

Bir önceki yazımız olan Jandarma şehitler ormanında 810 fidan toprakla buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri