Denizli Haberleri, Denizli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Pamukkale Belediyesi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, beraberindeki heyetle Bağbaşı Mahallesinde yaşayan Penbe Akmansoy’u evinde ziyaret etti. 84 yaşında ve belden aşağısı felçli olması nedeniyle yatağa mahkum olan Penbe Akmansoy için torunu İsmail Akmansoy’un başvurusu ile hasta yatağı desteği verildi.
Vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla personeliyle birlikte ekip ruhuyla hareket ettiklerini ifade eden Başkan Gürlesin, “İhtiyaç sahibi ailelerimizin belediyemize başvuru yapması itibariyle derhal gerekli incelemeleri yaparak,geri dönüş sağlıyoruz. Bu görevi yaparken bu işin manevi boyutunu bilen insanlarız. Bizler zor durumda olan ihtiyaç sahibi insanlarımızın derdiyle dertleniyoruz. Bizler bu konuda önemli işlere imza atıyoruz. Vatandaşlarımızdan isteğim bu tür ihtiyaç sahibi olanları bize bildirmeleri. Komşunuz vardır, akrabanız vardır. Bizlere gelemiyorlardır. Belediyemize kadar ulaşamadıysalar dahi muhtarlarımıza mutlaka ulaşsınlar. Biz kimin ne derdi varsa imkanlar dahilinde çözmeye çalışıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Park halindeki otomobil alev alev yandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri